Nevenactiviteiten

Auteur, medewerker of eindredactielid van diverse boeken
Zie pagina publicaties

Organiseren en leiden van groepsreizen naar Israël
Na een oriëntatiereis in 2005 werd in 2006 de eerste Israëlreis georganiseerd.
In 2010 volgde in samenwerking met ds. N.A. Donselaar de tweede reis met Egypte en Jordanië erbij.
In 2014 organiseerden we samen opnieuw een groepsreis met gemeenteleden naar Israël en Jordanië.
In 2017 organiseerde ik samen met zoon Gerhard een groepsreis met gemeenteleden (voornamelijk uit Oud-Beijerland) naar Israël.
Een verslag en foto's van de laatste drie reizen zijn terug te vinden op deze website.

Bond van Hervormde Zondagsscholen op Gereformeerde Grondslag
Hoofdbestuurslid: vanaf mei 2002 tot mei 2014
Eindredacteur van blad voor leidinggevenden Onze Hervormde Zondagsschool: vanaf september 2003 tot mei 2014
 
Calvijn College (scholengemeenschap voor reformatorisch voortgezet onderwijs in Zeeland)
Bestuurslid: vanaf 14 mei 2002 tot 31 juli 2008
Lid Raad van Toezicht: vanaf 1 augustus 2008 tot februari 2011
 
Vereniging Gereformeerde Scholen (VGS)
Bestuurslid: vanaf april 2005 t/m juli 2012
Lid Raad van Toezicht: vanaf augustus 2012 t/m april 2017
 
Cursus Godsdienstige Pedagogische Vorming (GPV)
Diverse malen module 1 en 2 van deze cursus voor beginnende docenten gegeven op het Calvijn College
Lid van de GPV-visitatiecommissie met dr. S.D. Post en dr. J. Rouwendal in 2010/2011 en 2012/2013.

Lectoraat Identiteit o.l.v. dr. W. Fieret
Lid van de kenniskring: vanaf september 2011 t/m maart 2015

Wartburg College (Scholengemeenschap voor reformatorisch voortgezet onderwijs in Zuid-Holland)
Lid Raad van Toezicht vanaf 1 december 2016

Stichting Evangelisatie Limburg (Horst)
Bestuurslid: vanaf januari 2005
 
Consulent
- vanuit Sint-Maartensdijk in: Kruiningen, Tholen, Arnemuiden, Poortvliet, Sint-Annaland;
- vanuit Woudenberg in: Houten, Breukelen, Huizen;
- vanuit Oud-Beijerland in: Papendrecht (vanaf 30-08-2017)
 
Generale Diaconale Commissie (GDC) van de Hersteld Hervormde Kerk (HHK)
Voorzitter: vanaf januari 2011
 
Stichting Reformatorische Publicatie (SRP) van de Erdee Media Groep (EMG)
Bestuurslid: vanaf 10 mei 2012
Tweede voorzitter: vanaf 19 november 2015
Voorzitter: vanaf 2 maart 2017 (opvolger van ds. L.H. Oosten)

Lid van de Identiteitscommissie: vanaf 30 november 2012
Voorzitter van de Identiteitscommissie: vanaf 5 februari 2015
 
Commissie Interkerkelijke Contacten (CIC) van de Hersteld Hervormde Kerk (HHK)
Commissielid: vanaf 14 juni 2013

Naamloos verdriet - Reformatorische vereniging voor ouders van wie een kind is overleden 
Medeoprichter en voorzitter vanaf september 2018

Columnist voor de (vrijdagse) rubriek Goed Bekeken van het RD
Vanaf augustus 2013 t/m augustus 2014
 
Project Bijbel met uitleg
Initiatiefnemer, lid van de stuurgroep en woordvoerder, medewerker: vanaf september 2013